Kamagra – jakie daje efekty

Jedna tabletka pozwala osiągnąć długą, satysfakcjonującą erekcję – nie pojawia się ona jednak automatycznie, lecz jest odpowiedzią organizmu na podnieceni seksualne. Kamagra działa długo i pozwala na wielokrotne stosunki w ciągu kilku godzin. To lek polecany mężczyznom w różnym wieku, niezależnie od przyczyn zaburzenia potencji.

Problemy z potencją dotykają wielu mężczyzn. Nawet ci młodzi, wysportowani i prowadzący zdrowy tryb życia nierzadko borykają się ze stresem, różnymi psychicznymi blokadami czy chociażby zwyczajnym onieśmieleniem w kontaktach intymnych. Wizyta u lekarza w takim wypadku w niczym nie ujmuje męskości – przeciwnie, zwykle pozwala szybko znaleźć źródło problemu i raz na zawsze go zlikwidować. Skutecznym lekiem na potencję jest Kamagra – preparat często przepisywany zarówno przez lekarzy pierwszego kontaktu, jak i seksuologów.

Jak działa Kamagra

Substancją czynną zawartą w Kamagrze jest cytrynian sildenafilu. Choć ujawnia się po krótkim czasie, działanie tego aktywnego składnika jest bardzo skomplikowane. Sildenafil rozkurcza naczynia krwionośne w prąciu. Erekcja nie występuje jednak automatyczne. Substancja ta uaktywnia się w reakcji na podniecenie. Po zażyciu Kamagry mężczyzna nie musi więc obawiać się niespodziewanej erekcji, niewspółmiernej do sytuacji.

Sildenafil zaczyna działać około 30 minut po zażyciu tabletki, a efekt utrzymuje się do 4-6 godzin. To daje mężczyźnie szerokie pole do działania w kontaktach z płcią przeciwną – bez konieczności pośpiesznego dążenia do zbliżenia, bez obawy, że lek przestanie działać. Tabletkę można zażyć jeszcze przed spotkaniem, we własnym domu lub innym dyskretnym miejscu. Co więcej, działanie Kamagry nie słabnie z upływem czasu – nawet jeśli do zbliżenia dojdzie np. 3 godziny po połknięciu tabletki, efekt będzie taki sam, jak gdyby stosunek odbył się po 30 minutach.